تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۲ - ۳۶: ۰۹

قدردانی مسی از باشگاه بورسیا مونشن‌گلادباخ

مسی
فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا از باشگاه بورسیا مونشن‌گلادباخ بابت انتشار پیام حمایتی از وی تشکر کرد.

به گزارش کافه رسانه؛ لیونل مسی که در تساوی یک - یک چهارشنبه شب بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید از هفته پنجم لالیگا از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شد، به مدت سه هفته از میادین به دور خواهد بود. به این ترتیب این مهاجم آرژانتینی سه بازی پیش روی تیمش مقابل بورسیا مونشن‌گلادباخ در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و دو بازی خارج از خانه مقابل اسپورتینگ خیخون و سلتاویگو در لالیگا را از دست می‌دهد.
 
باشگاه بورسیا مونشن‌گلادباخ که چهارشنبه شب در دور دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پذیرای بارسلوناست، با انتشار پیامی در حساب کاربری انگلیسی خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» ضمن حمایت از مهاجم آرژانتینی بارسلونا نوشت: جای تأسف دارد! دوست داشتیم تو (مسی) را چهارشنبه شب به همراه بارسلونا در بورسیا پارک ببینیم. با آروزی سلامتی، لیونل مسی.
 
مسی ۲۹ ساله هم در پاسخ به پیام حمایتی این باشگاه آلمانی در حساب کاربری «توئیتر» خود نوشت: از پیام حمایتی باشگاه بورسیا مونشن‌گلادباخ خیلی تشکر می‌کنم. این حرکتی زیبا از سوی این باشگاه است. از تمامی کسانی که در این مدت به من پیام دادند و بهترین آرزوها را کردند، قدردانی می‌کنم. حالا پیش از اینکه با قدرت برگردم، باید چند روزی استراحت کنم. تمامی‌تان را در آغوش می‌کشم.
 
منبع: تسنیم

لوگوی ویترین