تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳ - ۱۵: ۱۷

جدایی انصاری ویک بازیکن دیگر از پرسپولیس/اتفاقی که ممکن است بیفتد

برانکو
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تشریح آخرین وضعیت تیمش و احتمال جدایی چند بازیکن گفت: طبیعتا اگر باشگاه از انتقال بازیکنان نفعی ببرد من هم مخالفتی با جدایی ندارم.

به گزارش کافه رسانه؛ برانکو ایوانکوویچ درباره همگروهی پرسپولیس با الریان قطر و الهلال عربستان گفت: از این قرعه کشی هیجان زده شده ایم. گروه سختی به ما افتاده است. الهلال بهترین تیم عربستان، الریان قهرمان قطر و احتمالا تیم سوم هم الوحده باشگاه قدیمی خودم است. اما هدف ما تغییری نمی کند. هدف نخست ما صعود به مرحله بعد است.

سرمربی پرسپولیس درباره همگروهی دو سال پیش این تیم با الهلال و اینکه تیمش نسبت به دو سال پیش قوی تر است، گفت: بله این واقعیت دارد. این پرسپولیس با دو سال پیش تفاوت دارد ولی مشکل این است که در تهران بازی نمی کنیم که این هم مهم نیست. ما از اهدافمان عدول نخواهیم کرد. 

برانکو در واکنش به این جمله که پرسپولیس در سه بازی اول خود در لیگ قهرمانان آسیا ظرف سه هفته باید خارج از خانه بازی کند، تصریح کرد: مهم نیست. بعد از آن در خانه بازی خواهیم کرد.

وی درباره دیدار این هفته پرسپولیس مقابل ذوب آهن در لیگ برتر تاکید کرد: منتظر یک بازی سخت با ذوب آهن هستیم. به طور سنتی بازی سختی با ذوب آهن داریم بخصوص الان که در فرم خوبی قرار دارد. نتایج اخیر آنها هم به خاطر کیفیت بازیکنان این تیم است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه اگر ذوب آهن را ببرد تمام تیم های ایرانی را یک بار برده است، گفت: من به این چیزها فکر نکرده ام. به این مسائل توجه نمی کنم. ما بازی به بازی جلو می رویم. بازی بعدی برای من مهم است. طبیعی است که از بردن هم خوشحال می شوم.

برانکو درباره وضعیت آرام طبع و اینکه وی گفته است از پرسپولیس جدا می شود، گفت: با آرام طبع صحبت کردیم. این هم بستگی به تصمیم وی دارد و باشگاه. طبیعتا کادر فنی فهرست بازیکنان را در نظر خواهد گرفت. آرام طبع بازیکن با ارزش و حرفه ای است. او یک بدشانسی داشت که محسن ربیع خواه خوب ظاهر شد. من هم نمی توانستم دست به ترکیب تیم برنده ام بزنم.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت محمد انصاری و احتمال انتقال وی به لیگ چین، یادآور شد: به این بازیکن گفته ام که باشگاه باید تصمیم بگیرد. اگر منافعی باشد، باید باشگاه تصمیم بگیرد. من به عنوان مربی مخالفم ولی اگر باشگاه منافعی ببیند، می تواند تصمیم بگیرد که این بازیکن برود. من نمی توانم بگویم انصاری برود. چطور فردا به چشم هوادارن و بازیکنان نگاه کنم؟ اگر باشگاه تشخیص بدهد که رفتن انصاری به نفع باشگاه است، آن موقع تصمیم می گیرند.

وی درباره جذب بازیکن جدید و اینکه نام نفرات مختلف در رسانه ها مطرح می شود، گفت: ما هر روز در این مورد در باشگاه صحبت می کنیم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سئوالی مبنی بر احتمال جدایی بازیکنان اوکراین و جذب نفرات خارجی گفت: هر اتفاقی می تواند رخ بدهد!

لوگوی ویترین